Wtorek 25 maja 2021
16.00 - 20.00 – Przyjazd koni

Środa , 26 maja 2021
8.00 - 20.00 – Przyjazd koni
17.00 - 20.00 – Trening (tylko CCI4*-S i CCI4*-L) - Arena A
18.00 – Otwarcie tras crossu

Czwartek, 27 maja 2021
Arena A
7.15 – 7.45 – Familaryzacja CCI4*- S, CCI3*-S, CCI2*-S, CCIYH2*-S

Arena A1
8.15 - 16.15 – Ujeżdżenie CCI4*-S, o nagrodę mecenasa zawodów pana Romana Roszkiewicza, Mistrzostwa Polski Seniorów WKKW – część 1
16.45 - 19.15 – Ujeżdżenie CCIYH2*-S o puchar Stadniny Kunowo

Arena A2
8.00 - 11.00 – Ujeżdżenie CCI3*-S o puchar Kuhn Maszyny Rolnicze – część 1
11.30 - 19.00 – Ujeżdżenie CCI2*-S o puchar Concordia Ubezpieczenia Grupa Generali – część 1

Arena E
17.00 - 17.30 – Familaryzacja CCI1*-Intro o puchar Canter Club

18.00 – Przegląd koni CCI4*-L o puchar Lotto

Piątek, 28 maja 2021
Arena A
7.30 – 8.00 Familaryzacja CCI4*-L, CCI4*-S , CCI3*-S, CCI2*-S

Arena A1
9.00 - 12.30 – Ujeżdżenie CCI4*-S, o nagrodę mecenasa zawodów pana Romana Roszkiewicza, Mistrzostwa Polski Seniorów WKKW – część 2
13.25 - 17.45 – Ujeżdżenie CCI4*-L o puchar Lotto

Arena A2
8.30 - 10.30 – Ujeżdżenie CCI2*-S o puchar Concordia Ubezpieczenia Grupa Generali – część 2
10.50 - 17.45 – Ujeżdżenie CCI3*-S o puchar Kuhn Maszyny Rolnicze – część 2

Arena E
11:00  - 17.30 – Ujeżdżenie CCI1*-Intro o puchar Canter Club

19.00 – Briefing przed próbą terenową

Sobota, 29 maja 2021

9.00 – Cross CCIYH2*-S o puchar Stadniny Kunowo
10.20 – Cross CCI4*-L o puchar Lotto
13.15 – Cross CCI4*-S o nagrodę mecenasa zawodów pana Romana Roszkiewicza, Mistrzostwa Polski Seniorów WKKW

Arena A
8.00 – Ujeżdżenie – zaprzęgi parokonne – klasa L i N puchar Badix
12.00 – Skoki CCI2*-S Concordia Ubezpieczenia Grupa Generali
15.00 – Skoki CCI3*-S puchar Kuhn Maszyny Rolnicze
18.00 – Skoki CCI1*-Intro o puchar Canter Club

Niedziela, 30 maja 2021

7.45 – Przegląd koni CCI4*-L, CCI4*-S, CCIYH2*-S
9:00 – Cross CCI3*-S o puchar Kuhn Maszyny Rolnicze
12.00 – Cross CCI2*-S o puchar Concordia Ubezpieczenia Grupa Generali
15:00 – Cross CCI1*-Intro o puchar Canter Club
15.30 – Maraton kombinowany – zaprzęgi parokonne – klasa L i N o puchar Badix

Arena A

10.45 – Skoki CCI4*-L o puchar Lotto
11.45 – Dekoracja CCI3*-S o puchar Kuhn Maszyny Rolnicze
12.45 – Skoki CCI4*-S o nagrodę mecenasa zawodów pana Romana Roszkiewicza, Mistrzostwa Polski Seniorów WKKW
15.15 – Dekoracja CCI2*-S o puchar Concordia Ubezpieczenia Grupa Generali
16.45 – Skoki CCIYH2*-S o puchar Stadniny Kunowo
17.30 – Dekoracja CCI1*-Intro o puchar Canter Club

Program zawodów może ulec zmianie. Aktualny program znajduje się na stronie www.festiwal.baborowko.pl
Aktualizacja 24.05.2021