Jeżeli kochasz konie i szukasz niezapomnianej przygody to zapraszamy do zaangażowania się w organizację Equestrian Festival Baborówko 2022!

Międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Baborówku to okazja, żeby spotkać najlepszych zawodników z kraju i z zagranicy oraz poznać innych wolontariuszy z całej Polski i przeżyć niezapomniany czas.

Co roku zapraszamy od kilkunastu do kilkudziesięciu młodych i energicznych osób, aby w ramach wolontariatu stworzyli z nami najlepsze warunki do startów dla zawodników.
Zapraszamy do Baborówka!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny/-a minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat (w terminie 26–29 maja 2022 r.) – dołącz do nas!

Rekrutacja do Programu Wolontariat trwa do 15 maja 2022 r.

Czas trwania Programu:

3 kroki, żeby zostać wolontariuszem!

  1. Przeczytaj regulamin z RODO i FAQ
  2. Wypełnij uważnie formularz zgłoszeniowy.
  3. Jeśli zgłaszasz się pierwszy raz, wyślij nam swoje zdjęcie (o nazwie pliku Nazwisko_Imię.jpg) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koordynator Programu Wolontariat skontaktuje się z Tobą!

Serdecznie zapraszamy!

Celina Napora
Koordynator Programu Wolontariat
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

Nie wiesz? Zapytaj! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.