Kwalifikacja olimpijska w Baborówku

Po raz drugi drużyny WKKW z Europy Centralnej i Wschodniej będą mogły podczas Equestrian Festival Baborówko walczyć o kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Poprzednio, w 2019 roku, drużyna Polski wygrała w Baborówku bilet na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020.

Czytaj więcej...

Główne nagrody dla Szwajcarów

Najbardziej prestiżowy konkurs zawodów Equestrian Festival Baborówko – CCI4*-S - zakończył się zwycięstwem zawodnika ze Szwajcarii – Felixa Vogga. W konkursie CCI4*-L triumfowała jego rodaczka – Nadja Minder. 

Czytaj więcej...

Vogg ponownie na prowadzeniu na Equestrian Festival Baborówko

Za nami próby terenowe podczas Equestrian Festival Baborówko. Dziś zawodnicy mierzyli się nie tylko z trudnym zadaniem, jakie postawił przez nimi gospodarz toru, ale także ze zmienną pogodą.

Czytaj więcej...

Polak przejmuje prowadzenie

W Baborówku zakończyły się dziś próby ujeżdżenia. Jutro przed zawodnikami trudne zadanie, a dla publiczności najbardziej widowiskowa część WKKW – kros.

Czytaj więcej...

Szwajcar liderem po pierwszym dniu Equestrian Festival Baborówko 2022

Pierwszy z czterech dni miedzynarodowych zawodów Equestrian Festival Baborówko za nami. Dziś rozgrywane były pierwsze części ujeżdżenia w konkursach CCI4*-S, CCI3*-S, CCI2*-S oraz CCI1*-Intro.

Czytaj więcej...

Ponad 160 zawodników i ponad 300 koni z Polski i ze świata w Baborówku

Podczas Equestrian Festival Baborówko zawodnicy będą rywalizować o łączną pulę nagród finansowych w wysokości 500 000 zł. Na liście startowej międzynarodowych zawodów WKKW w dniach 26–29 maja znaleźli się medaliści i uczestnicy Igrzysk Olimpijskich, Światowych Igrzysk Jeździeckich czy Mistrzostw Europy.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko w ostatni weekend maja

Warto zarezerwować ostatni weekend maja (28–29.05), aby wybrać się na Festiwal Jeździecki Baborówko – międzynarodowe zawody WKKW rozgrywane od kilkunastu lat w Ośrodku Jeździeckim Baborówko koło Szamotuł. Festiwal gwarantuje nie tylko sportowe emocje na światowym poziomie, ale także doskonały czas na świeżym powietrzu dla całych rodzin.

Czytaj więcej...

Otwarty system zgłoszeń na Equestrian Festival Baborówko 2022

Do 4 maja otwarty jest FEI Entry System na zawody Equestrian Festival Baborówko, które odbędą się w Ośrodku Jeździeckim Baborówko w terminie 26–29 maja. W ich programie znalazło się 6 konkursów międzynarodowych, a łączna pula nagród finansowych wyniesie 500 000 zł.

Czytaj więcej...