Niemiecki dzień w Baborówku

Dziś zakończyły się zawody Equestrian Festival Baborówko. O niebagatelną w polskim WKKW pulę nagród w łącznej wysokości 415 000 zł rywalizowało w Baborówku 200 zawodników na 350 koniach z 25 państw całego świata. 

Czytaj więcej...

Baborówko po próbie terenowej

Dziś w Baborówku odbyły się próby terenowe w klasach CCI4*-S, CCI4*-L i CCI2*-YH oraz próby skoków przez przeszkody w klasach CCI3*-S, CCI2*-S i CCI1*-Intro. Zawodnicy mierzyli się nie tylko z wymagającą próbą terenową i próbą skoków przez przeszkody, ale także ze zmienną tego dnia pogodą w Baborówku.

Czytaj więcej...

Baborówko po ujeżdżeniu

Po dwóch dniach ujeżdżenia, jutro w Baborówku odbędą się próby terenowe dla konkursów CCI4*-S, CCI4*-L oraz CCI2*-YH. Zawodnicy będą mierzyć się m.in. z imponującym kompleksem przeszkód wodnych czy wymagającymi dużej wytrzymałości odcinkami galopu. Jutro odbędą się także próby skoków przez przeszkody dla konkursów CCI3*-S, CCI2*-S oraz CCI1*-Intro. Jutro – próbą ujeżdżenia – rozpocznie się także rywalizacja w ramach zawodów w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień Equestrian Festival Baborówko 2021

Za nami pierwszy dzień zawodów Equestrian Festival Baborówko. Dziś do rywalizacji w próbie ujeżdżenia przystąpili zawodnicy, startujący w pierwszych turach konkursów CCI4*-S, CCI2*-S oraz CCI3*-S. Dziś odbyły się także próby ujeżdżenia w klasie CCI2*-YH.

Czytaj więcej...

Rozpoczęły się zawody Equestrian Festival Baborówko 2021

Tradycyjnie w ostatni weekend maja w Baborówku rozgrywane są międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego – Equestrian Festival Baborówko 2021. W Baborówku zameldowali się najbardziej utytułowani zawodnicy z kraju i ze świata – wielokrotni uczestnicy i zdobywcy medali Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata, m.in. Ingrid Klimke (GER), Michael Jung (GER) czy Maxime Livio (FRA). W ramach zawodów odbędą się także Mistrzostwa Polski seniorów WKKW 2021, które wyłonią najlepszego w polskim WKKW zawodnika lub zawodniczkę. W programie sportowym pojawiła się także nowość – oficjalne zawody w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko już za tydzień

Tradycyjnie w ostatni weekend maja (27-30 maja) w Baborówku odbędą się międzynarodowe zawody WKKW z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd jeździectwa. Na starcie zawodów zamelduje się ponad 200 zawodników i 350 koni z 25 państw całego świata. W tym roku podczas zawodów rozegrane zostaną także Mistrzostwa Polski seniorów WKKW oraz po raz pierwszy odbędą się zawody w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.

Czytaj więcej...

Rekord zgłoszeń na Equestrian Festival Baborówko

Ponad 200 zawodników i 350 koni z 25 państw będzie rywalizować w Equestrian Festival Baborówko w ostatni weekend maja. Na starcie w Baborówku stawią się najbardziej utytułowani polscy i zagraniczni zawodnicy – uczestnicy Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko bez konkursu CNC 100

Z powodu dużej liczby zgłoszeń w konkursach międzynarodowych podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko 2021 oraz z uwagi na kwestie organizacyjne i logistyczne, w programie zawodów odwołany zostaje konkurs CNC 100.
 
Uiszczone opłaty organizacyjne zostaną zwrócone na konto zgłoszonych zawodników.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, do dyspozycji jest Biuro Zawodów pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Otwarty FEI Entry System na Equestrian Festival Baborówko

Equestrian Festival Baborówko tradycyjnie odbędzie się w ostatni weekend maja – od 27 do 30 maja 2021 r. W programie zawodów rozegranych zostanie 5 konkursów międzynarodowych: CCI4*-S, CCI4*-L, CCI3*-S, CCI2*-S, CCIYH2*-S i CCI1* oraz konkurs regionalny CNC 100. Termin zgłoszeń mija 4 maja 2021 r.

Czytaj więcej...

415 000 zł w puli nagród na Equestrian Festival Baborówko 2021

Tradycyjnie, w ostatni weekend maja, w Baborówku nieopodal Poznania odbędzie się Equestrian Festival Baborówko – międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. W dniach od 27 do 30 maja rozegranych zostanie 6 konkursów międzynarodowych w randze: CCI4*-S, CCI4*-L, CCI3*-S, CCI2*-S, CCIYH2*-S dla koni 6-letnich oraz CCI1*. W ramach konkursu CCI4*-S po raz kolejny w Baborówku odbędą się Mistrzostwa Polski WKKW w kategorii seniorów.

Czytaj więcej...