Pierwszy dzień 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko za nami

Dziś odbyły się próby ujeżdżenia wszystkich konkursów międzynarodowych i krajowych. Dużym wyzwaniem dla zawodników była nietypowa jak na Baborówko pogoda. Przelotny deszcz i spory wiatr sprawiły parom jeździeckim niemało problemów.

Czytaj więcej...

Concordia uwieczni jubileuszowe emocje Festiwalu w fotobudce

Z okazji 10. edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, wieloletni sponsor wydarzenia - Concordia Ubezpieczenia - przygotował dla kibiców fotobudkę, w której każdy kibic będzie mógł uwiecznić swoje jeździeckie emocje.

 

Czytaj więcej...

Niesamowite emocje czekają na zawodników na trasie crossu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko

O wyzwaniach, jakie czekają przed zawodnikami i ich końmi podczas tegorocznej próby terenowej rozmawiamy z Larsem Christenssonem – gospodarzem toru próby terenowej w konkursach CIC3*, CCI3*, CIC2*.

Czytaj więcej...

Polskie i zagraniczne gwiazdy 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko

Na Festiwal Jeździecki Baborówko zostało zgłoszonych niemal 230 par z 14 krajów. Wśród nich wymienić należy takie jeździeckie gwiazdy jak:

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko honoruje Mistrzów

W niedzielę podczas tegorocznego 10. Festiwalu Jeździeckiego w Baborówku odbędzie się Gala Mistrzów WKKW, podczas której uhonorowani zostaną wybitni, polscy wkkwiści. Na Gali spotkamy olimpijczyków oraz Mistrzów Polski z nawet kilkudziesięciu lat wstecz.

Czytaj więcej...

Jeszcze tylko dwa tygodnie otwarty będzie system zgłoszeń zawodników na 10. Festiwal Jeździecki Baborówko

Za miesiąc rozpocznie się jubileuszowy Festiwal Jeździecki Baborówko, podczas którego wyłoniony zostanie Mistrz Polski Seniorów WKKW. Zawody to także szósta eliminacja Pucharu Polski WKKW. Termin zgłoszeń na zawody upływa 13 czerwca.

Czytaj więcej...

Rozpoczęliśmy rekrutację do Programu Wolontariat

Udział w tworzeniu jednego z ważniejszych wydarzeń jeździeckich w Polsce, możliwość osobistego poznania najlepszych polskich zawodników oraz sław światowego WKKW, aktywnie i niestandardowo spędzony czas – to m.in. oferuje Program Wolontariat podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. Tegoroczna, dziesiąta edycja tych zawodów jeździeckich we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, odbędzie się od 30 czerwca do 2 lipca w Ośrodku Pałac Baborówko k/Szamotuł.

 

Czytaj więcej...

Niezastąpieni wolontariusze Festiwalu, którzy są z nami od lat stanowią nieodzowna część naszej imprezy!

Jeżeli kochasz konie i szukasz niezapomnianej przygody to trafiłeś we właściwe miejsce!

 

Nie zwlekaj! Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zostań wolontariuszem podczas jubileuszowej edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko!

Czytaj więcej...

10. Festiwal Jeździecki Baborówko z honorowymi patronatami

Z przyjemnością informujemy, że 10. Festiwal Jeździecki Baborówko został objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Witolda Bańki. Jubileuszowa edycja wydarzenia zystała także honorowy patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krzysztofa Jurgiela.

 

Po raz kolejny Festiwal został objęty także honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Marka Woźniaka.

Czytaj więcej...

10 Festiwal Jeździecki Baborówko

Tegoroczna 10 - jubileuszowa edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko odbędzie się w terminie- 30.06- 02.07.2017 r. Wzorem lat ubiegłych w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko rozegrane zostaną międzynarodowe zawody WKKW na poziomie CIC1*, CIC2*, CIC3* oraz konkursy krajowe dla młodych koni i mniej doświadczonych zawodników CNC L i CNC P. Ponadto po raz pierwszy raz w historii zawodów w Baborówku zostanie rozegrany konkurs CCI3*, który będzie ostatnią szansą do zdobycia kwalifikacji do Mistrzostw Europy Seniorów. W ramach konkursu CIC3* Polacy rywalizować będą o prestiżowy tytuł Mistrza Polski Seniorów.

Czytaj więcej...