Aktualności

Festiwal Jeździecki Baborówko 2017 - relacje TVP

Zapraszamy do obejrzenia telewizyjnej relacji TVP Poznań z 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. Relację komentują: Paweł Warszawski oraz Beata Oryl-Stroińska.

Festiwal Jeździecki Baborówko na antenie telewizji i w Internecie

Relacja z 10. Festiwal Jeździecki Baborówko zostanie wyemitowana przez telewizję publiczną na antenie TVP Poznań oraz w Internecie za pośrednictwem TVP Stream.

Czytaj więcej...

Paweł Spisak został Mistrzem Polski Seniorów WKKW 2017

Zakończył się 10. Festiwal Jeździecki Baborówko, który wyłonił tegorocznego Mistrza Polski Seniorów WKKW. W ramach zawodów rozegrano także cztery klasy zawodów międzynarodowych - CIC3*, CIC2*, CIC1* i CCI3* oraz dwie klasy zawodów krajowych - CNC L i CNC P.

Czytaj więcej...

Próba terenowa przyniosła wiele emocji zawodnikom i kibicom w drugim dniu 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko

Po drugim dniu zawodów i pełnej wyzwań próbie terenowej zaszło sporo zmian w klasyfikacjach konkursów miedzynarodowych. Sobota rozstrzygnęła też wyniki konkursów krajowych CNC L i CNC P.

Czytaj więcej...

Zakończyła się rywalizacja w konkursach krajowych CNC L i CNC P

Znamy zwycięzców dwóch konkursów krajowych, rozgrywanych w ramach 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko za nami

Dziś odbyły się próby ujeżdżenia wszystkich konkursów międzynarodowych i krajowych. Dużym wyzwaniem dla zawodników była nietypowa jak na Baborówko pogoda. Przelotny deszcz i spory wiatr sprawiły parom jeździeckim niemało problemów.

Czytaj więcej...

Concordia uwieczni jubileuszowe emocje Festiwalu w fotobudce

Z okazji 10. edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, wieloletni sponsor wydarzenia - Concordia Ubezpieczenia - przygotował dla kibiców fotobudkę, w której każdy kibic będzie mógł uwiecznić swoje jeździeckie emocje.

 

Czytaj więcej...

Niesamowite emocje czekają na zawodników na trasie crossu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko

O wyzwaniach, jakie czekają przed zawodnikami i ich końmi podczas tegorocznej próby terenowej rozmawiamy z Larsem Christenssonem – gospodarzem toru próby terenowej w konkursach CIC3*, CCI3*, CIC2*.

Czytaj więcej...

Polskie i zagraniczne gwiazdy 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko

Na Festiwal Jeździecki Baborówko zostało zgłoszonych niemal 230 par z 14 krajów. Wśród nich wymienić należy takie jeździeckie gwiazdy jak:

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko honoruje Mistrzów

W niedzielę podczas tegorocznego 10. Festiwalu Jeździeckiego w Baborówku odbędzie się Gala Mistrzów WKKW, podczas której uhonorowani zostaną wybitni, polscy wkkwiści. Na Gali spotkamy olimpijczyków oraz Mistrzów Polski z nawet kilkudziesięciu lat wstecz.

Czytaj więcej...