Nowy sponsor Festiwalu!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi , iż do grona corocznych Partnerów Festiwalu dołączyła Concordia Ubezpieczenia.

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. Od początku swojej działalności szczególnym zainteresowaniem otacza rolników. Dostrzega ich potrzeby ubezpieczeniowe i przygotowuje dla nich specjalistyczne oferty. Zapewnia tym samym spokój i bezpieczeństwo rolnika, jego rodziny i prowadzonego przez niego gospodarstwa.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2015

Tradycyjnie w trzeci weekend lipca, w dniach 17-19.07.2015 r. odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W Baborówku rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w WKKW na poziomie CIC1*, CIC2* oraz po raz pierwszy na poziomie CIC3*. Ponadto zawodnicy rywalizować będą o Mistrzostwo Polski Juniorów w WKKW  i rozegrane zostaną konkursy krajowe klasy CNC L i CNC P.  Co roku zawody w Baborówku gromadzą najlepszych zawodników z całej Polski, Olimpijczyków, medalistów Mistrzostw Polski, a także gości z zagranicy. Już dziś Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i nie tylko do spędzenia letniego weekendu w Baborówku.

Korekta wyników Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców WKKW 2013

W związku z opublikowanym komunikatem na stronie Polskiego Związku Jeździeckiego, dotyczącym korekty wyników Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców WKKW, które odbyły się w dniach 12-14.07.2013 podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko przesyłamy wyniki po korekcie.

Czytaj więcej...