Wolontariat

Kiedy myślimy o organizacji zawodów w Baborówku, nie wyobrażamy sobie tego bez wolontariuszy - osób, dla których jeździectwo jest taką samą pasją, jak dla zawodowych jeźdźców, którzy zmagają się na międzynarodowych arenach, luzaków, sędziów, komisarzy, weterynarzy, gospodarzy toru. Staramy się stwarzać okazje, w których ta pasja będzie mogła się realizować. Wiemy, że bez wolontariuszy i ich miłości do jeździectwa zawody nie mogłyby się odbyć, a już z pewnością - nie byłyby takie same.

 

Dlatego tworzymy miejsce, w którym każda osoba z jeździecką pasją może postawić swój pierwszy krok jako wolontariusz na zawodach jeździeckich oraz miejsce, w którym będzie mogła się wykazać jako już doświadczony uczestnik naszego Programu Wolontariat.

 

Mówimy, że zawody w Baborówku tworzymy wspólnie z wolontariuszami. Zaangażujcie się i zróbcie z nami w tym roku Festiwal Jeździecki Baborówko!

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat – dołącz do nas!

 

Rekrutacja potrwa do 22 kwietnia 2018 roku, a w tym czasie:

  1. Zapoznaj się z Regulaminem,
  2. Wypełnij Formularz zgłoszeniowy i deklarację uczestnika,
  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (dotyczy tylko osób, biorących udział w Programie po raz pierwszy),
  4. Czekaj na naszą odpowiedź.

 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce najczęściej zadawanych pytań (FAQ), ale jeśli masz jeszcze inne wątpliwości - nie wahaj się do nas napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Serdecznie zapraszamy,

Celina Napora

Koordynator Programu Wolontariat

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

Zespół Festiwal Jeździecki Baborówko2