Trzy dni prawdziwego sportu

„Prawdziwy sport” - tak mówi się w środowisku jeździeckim o Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, najtrudniejszej dyscyplinie jeździeckiej. Za nami siódma edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko - Międzynarodowych Zawodów w WKKW, która dostarczyła polskim widzom nie tylko niezapomnianych emocji, ale i powód do dumy, kiedy to podczas dekoracji najtrudniejszego konkursu, zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego.

Czytaj więcej...

W CIC2* karty rozdane

W CIC2* karty także rozdane. Pierwsze miejsce obronił reprezentant Niemiec Nikolai Aldinger, kończąc konkurs z łącznym wynikiem 54,80 punktów karnych. Na drugim i trzecim miejscu Polacy: Jan Kamiński i Jerzy Krukowski - aktualny Mistrz Polski. Szczegółowe wyniki konkursu można zobaczyć tutaj >>

Drugi dzień w Baborówku

Dzisiaj poznamy już nazwiska zwycięzców wszystkich międzynarodowych konkursów rozgrywanych podczas VII edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W najtrudniejszym konkursie turnieju – CCI2*, po dwóch próbach (ujeżdżenie i crossu) prowadzi Kamil Rajnert. W pozostałych konkursach liderami są reprezentanci Niemiec.

Czytaj więcej...

Mazurek Dąbrowskiego zabrzmiał dla Kamila Rajnerta

Kamil Rajnert pokonał parkur bez punktów karnych. Tym samym obronił pozycję lidera najtrudniejszego konkursu VII edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. Drugie i trzecie miejsce należy do reprezentantów Szwecji: Williama Nilsson Frye i Eriki Sjostrom.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami konkursu >>

Klasa P dla Kamila Rajnerta

Zwycięzcą konkursu P został Kamil Rajnert startujący na 5-letniej Libertinie. Po trzech próbach uzyskał wynik 41,10 punktów karnych. Drugie miejsce zajął Paweł Spisak ze stratą zaledwie 1,3 punktu karnego do lidera. Trzeci był Włodzimierz Rudarz. Szczegółowe wyniki >>