Jeżeli kochasz konie i szukasz niezapomnianej przygody to zapraszamy do zaangażowania się w organizację Festiwalu Jeździeckiego Baborówko!

Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Baborówku to okazja, żeby spotkać najlepszych zawodników z kraju i z zagranicy oraz poznać innych wolontariuszy z całej Polski i przeżyć niezapomniany czas.

Co roku zapraszamy od kilkunastu do kilkudziesięciu młodych i energicznych osób, aby w ramach wolontariatu stworzyli z nami najlepsze warunki do startów dla zawodników.
Zapraszamy do Baborówka!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny/-a minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat (w terminie 18-24 maja 2020 r.) – dołącz do nas! Rekrutacja do Programu Wolontariat trwa do 26 kwietnia 2020 r.

Czas trwania Programu: 

3 kroki, żeby zostać wolontariuszem!
1. Przeczytaj regulamin z RODO i FAQ
2. Wypełnij uważnie formularz zgłoszeniowy.
3. Jeśli zgłaszasz się pierwszy raz, wyślij nam swoje zdjęcie (o nazwie pliku Nazwisko_Imię.jpg) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koordynator Programu Wolontariat skontaktuje się z Tobą!

 

Serdecznie zapraszamy!

Celina Napora

Koordynator Programu Wolontariat

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko  

Nie wiesz? Zapytaj! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.